O firmě Intergraph

Vision

Intergraph® je vedoucím světovým poskytovatelem technického a geografického softwaru, který zákazníkům umožňuje vizualizovat komplexní data. Software společnosti Intergraph pro zvláštní odvětví využívají podniky a vlády ve více než 60 zemích, které tak mohou organizovat velké objemy dat, inteligentně spravovat svět a zajistit větší kvalitu, bezpečnost a inteligenci procesů a infrastruktury. Software a služby naší společnosti umožňují zákazníkům budovat a provozovat výkonnější výrobní zařízení a lodě, vytvářet inteligentní mapy a chránit důležitou infrastrukturu a miliony lidí na celém světě.

Od října 2010, kdy byla společnost Intergraph zakoupena společností Hexagon AB, je její výhradně vlastněnou dceřinou společností. Hexagon je vedoucím světovým poskytovatelem systémů přesného měření. Hexagon byl založen vroce 1992, sídlí ve Stockholmu a je veřejně obchodován na burze Nordic exchange (ticker „HEXA B“) a dále je uveden naseznamu burzy Swiss Exchange (ticker “HEXN”).\

Společnost Intergraph působí prostřednictvím dvou divizí:

Intergraph Security, Government & Infrastructure (SG&I)

Divize SG&I společnosti Intergraph poskytuje sektory obrany, zpravodajských služeb a civilní ochrany, vládním adopravním organizacím, odvětvím fotogrammetrie, komunálních služeb a komunikací geoprostorové prostředky řešení. Společnost Intergraph Government Solutions (IGS) je nezávislou dceřinou společností SG&I pro federální a úředně utajované záležitosti Spojených států.


Prospekt ke stažení | Více informací

Intergraph Process, Power & Marine (PP&M)

 

Divize PP&M společnosti Intergraph dodává podnikový technický software pro konstrukci, stavbu a provoz továren, lodí a pobřežních technických provozů.

Prospekt ke stažení | Více informací

 

Right Hand
 
© Copyright 2010 Intergraph Corporation - Printed from www.intergraph.com on 8/20/2017 9:27:07 PM