Obrana a zpravodajské služby

Ochrana životů, území a svobody

Společnost Intergraph je již přes 35 let důvěryhodným partnerem obranných a zpravodajských složek. Stavíme na svých pevných inženýrských základech a rozvíjíme svou architekturu založenou na otevřených standardech, abychom propojili osoby, data i systémy a umožnili tak rychlejší a přesnější rozhodování. Naše geoprostorová řešení transformují obrovské objemy složitých dat do využitelných informací, díky čemuž pomáhají chránit národní i celosvětové zájmy a poskytují podporu ozbrojeným složkám. Naše řešení a služby voblasti IT vám pomohou vytvořit a udržovat geoprostorové databáze, vytvářet operační mapy, spravovat kritická podniková data, analyzovat a slučovat geoprostorové zpravodajské informace, řídit podpůrné systémy zbraní a zajistit bezpečnost vojenských základen a zařízení po celém světě.

  • Ochrana ozbrojených sil před terorismem – Naše geoprostorová řešení na ochranu ozbrojených sil před terorismem pomáhají sledovat hrozby, šířit informace a vysílat prostředky ke zvládání mimořádných událostí.
  • Zpracování geoprostorových informací – Sada produktů Intergraph pro využití geoprostorových zpravodajských informací vám dává do rukou robustní nástroje pro sofistikované zpracování obrazu a slučování geoprostorových informací. Umožňuje ve snadno použitelném a rychle reagujícím prostředí dynamicky kombinovat obrovské objemy dat a na jejich základě rychle a informovaně rozhodovat.
  • Tvorba geoprostorových informací – Naše řada produktů pro tvorbu geoprostorových zpravodajských informací umožňuje vytvářet velmi podrobné mapy. Zvláštní důraz je kladen na přesnost dat a kontrolu kvality v celém procesu. Naše nástroje s nepřekonanou efektivitou a přesností produkují kvalitnější a robustní bezpečnostně informační produkty.
  • Řízení životního cyklu – Komplexní aktiva, jako jsou lodě, letouny, zbraňové systémy a budovy, mají dlouhý životní cyklus, v jehož průběhu náklady na provoz a údržbu často přesáhnou náklady na návrh a výrobu. Postupnou metodou vyvíjíme integrovaná datová prostředí, která umožňují sledovat, spravovat a udržovat obrovské objemy informací spojených skomplexními aktivy po celou dobu jejich životnosti. Díky tomu lze zjednoho místa přistupovat ke všem údajům souvisejícím s aktivy a snížit celkové náklady vlastnictví.
  • Systémové inženýrství a integrace – Většina organizací má různorodý hardware a software, který plní různé obchodní požadavky. Společnost Intergraph, která je po celém světě známá jako jednička na poli integrace, umí tyto systémy propojit do jediného společného provozního prostředí a umožnit tak lepší přístup k informacím, kdykoli a kdekoli jsou zapotřebí. Výsledkem jsou snížené náklady, lepší obchodní procesy a snadno rozšiřitelná integrovaná podniková architektura, která roste svaší firmou.
  • IT řešení – Informační technologie jsou klíčovým prvkem, který pomáhá státní správě efektivně fungovat. U nás získáte řešení všech svých potřeb v oblasti IT: systémy a počítačové sítě, spravované služby, poradenství, správu znalostí a mnoho dalšího. Poskytováním IT služeb pro náročné obchodní i technické úkoly současné doby pomáháme organizacím přímo propojit informační technologie s obchodními cíli a maximalizovat tak návratnost investic do technologií.
Right Hand
 
© Copyright 2012 Intergraph Corporation - Printed from www.intergraph.com on 8/23/2017 10:11:57 AM