Úřad OUC ve Washingtonu, D.C., zákazník společnosti Intergraph® v odvětví operačního a krizového řízení, získal ocenění za program tísňových linek při inauguraci prezidenta Obamy

Škálovatelná řešení OUC a Intergraph zvyšují efektivitu krizového řízení při významných akcích

HUNTSVILLE, Alabama, USA, 17. března 2010 – Institut E9-1-1 a kongresový výbor pro tísňové linky (E9-1-1) udělily úřadu OUC (Office of Unified Communications) ve Washingtonu, D.C., zákazníkovi společnosti Intergraph v odvětví operačního a krizového řízení, ocenění za vynikající program tísňových linek, kterým úřad zajistil bezpečí všech účastníků inaugurace prezidenta Obamy. Úřad je zákazníkem společnosti Intergraph od roku 1999. Během největší prezidentské inaugurace v historii USA a souvisejících akcí úřad s využitím řešení společnosti Intergraph pro krizové a operační řízení úspěšně zvládnul rekordní objem téměř 10.000 hovorů.

Ocenění za vynikající program tísňových linek se uděluje pouze jednomu státnímu nebo regionálnímu programu tísňových linek za vynikající službu veřejnosti, pod kterou vedle zavádění a správy nových technologií patří i zvládání tísňových situací. Úřad OUC byl v této kategorii oceněn za úspěšnou implementaci komplexního programu, kterým v den inaugurace podpořil veřejný pořádek a bezpečnost v hlavním městě Washingtonu, D.C.

Inaugurace prezidenta Obamy, historická událost, které se do Washingtonu, D.C., přijelo zúčastnit 1,8 milionu lidí, vedla k bezprecedentnímu zvýšení objemu hovorů do OUC. Počet hovorů na tísňovou linku 911 se oproti průměrnému dni zvýšil o 50 % na téměř 6.000. Z těchto hovorů bylo 96 % přijato do pěti sekund. Hovory na informační linku 311 byly průměrně přijímány do 30 sekund, čímž byla splněna cílová rychlost reakce na žádosti o obecné informace a informace o městských službách. O optimální provoz všech systémů se staralo přes 300 zaměstnanců OUC, včetně operátorů a IT odborníků.

Centrum jednotných komunikací je navrženo tak, aby maximalizovalo alokaci personálu, techniky a obchodních procesů. Sdružuje funkce komunikace s veřejností pro polici v D.C., hasičské a záchranné služby, agenturu pro krizové řízení a veřejné služby.

Ocenění za vynikající program tísňových linek bylo uděleno v rámci sedmého výročního udílení cen, kdy se oceňují úspěchy a služební výkony výjimečných odborníků a organizací působících v oblasti komunikací pro krizové a operační řízení. Ocenění sponzorují vedoucí asociace v odvětví krizového a operačního řízení, mezi něž patří: Institut E9-1-1, NENA (National Emergency Number Association), APCO (Association of Public-Safety Communications-Officials International), NASNA (National Association of State 9-1-1 Administrators) a 9IA (9-1-1 Industry Alliance).

„Je nám skutečnou ctí, že jsme získali ocenění za vynikající program tísňových linek, které vyzdvihuje vytrvalé úsilí celého týmu OUC při zajišťování bezpečnosti všech, kdo se vydali do Washingtonu, D.C., aby se zúčastnili inaugurace prezidenta Obamy,“ řekla Janice Quintana, ředitelka úřadu OUC ve Washingtonu, D.C. „Ve spolupráci se společností Intergraph jsme dokázali, že 1,8 milionu lidí, kteří se zúčastnili inauguračních oslav, se bezpečně vrátilo domů.“

„Společnosti Intergraph je ctí podporovat zákazníky, například úřad OUC ve Washingtonu, D.C., kteří používají software Intergraph k optimalizaci krizového řízení a reakcí na mimořádné události,“ řekl Reid French, CEO, Intergraph. „Úspěšné nasazení softwaru Intergraph pro krizové a operační řízení vúřadu OUC při inauguraci opět demonstruje škálovatelnost naší technologie, a to jak geograficky přes velké jurisdikce, tak co do zvládání kritického objemu mimořádných událostí spojených svelkými shromážděními a sportovními akcemi.“

Řešení pro krizové a operační řízení od společnosti Intergraph chrání každého dvanáctého člověka na světě. Řešení od společnosti Intergraph také chrání největší a nejspletitější světová města a sídla státních správ. Společnost Intergraph má rozsáhlé zkušenosti s poskytováním řešení pro operační a krizové řízení při významných akcích na celém světě. Odborné zkušenosti společnosti Intergraph sbezpečností při významných akcích velkého rozsahu zahrnují ochranu tisíců návštěvníků následujících událostí: zimních olympijských her v roce 2010 ve Vancouveru, B.C., 30. summitu G8 v Itálii včervenci 2009, zimních olympijských her v roce 2006 v italském Turínu, světového poháru v roce 2006 v Německu, panamerických her v Riu de Janeiru v roce 2006 a prezidentských inaugurací v USA vletech 2005 a 2009.

# # #

O institutu E9-1-1
Institut E9-1-1 je nezisková organizace, která poskytuje administrativní a politickou podporu kongresovému výboru pro tísňové linky (E9-1-1). Cílem institutu E9-1-1 je rozšiřovat povědomí a znalosti veřejnosti o otázkách tísňových linek a tísňových komunikací a pomáhat kongresovému výboru pro tísňové linky zpracovávat informace o problematice tísňových linek a tísňových komunikací. Výkonným ředitelem Institutu E9-1-1 je Gregory L. Rohde, bývalý vedoucí administrativy úřadu NTIA (National Telecommunications and Information Administration). Kongresovému výboru pro tísňové linky společně předsedají: senátorka Amy Klobuchar (D-MN), senátor Richard Burr (R-NC), poslankyně Anna Eshoo (D-CA) a poslanec John Shimkus (R-IL). Více informací naleznete na adrese www.e911institute.org.

O kongresovém výboru pro tísňové linky
Kongresový výbor pro tísňové linky (E9-1-1) založili dne 25. února 2003 jeho čtyři předsedající, senátor Conrad Burns (R-MT), senátorka Hillary Clinton (D-NY), poslanec John Shimkus (R-IL) a poslankyně Anna Eshoo (D-CA). Jeho cílem je vzdělávat a informovat zákonodárce, voliče i komunity o důležitosti občany aktivovaných systémů pro reakce na mimořádné události.

O společnosti Intergraph
Intergraph je předním celosvětovým dodavatelem technického a geoprostorového softwaru, který zákazníkům umožňuje vizualizovat komplexní data. Podniky a státní správy ve více než 60 zemích důvěřují oborovým řešením od společnosti Intergraph a s jejich pomocí organizují ohromná množství dat do přehledných vizuálních prezentací a využitelných informací. Software a služby společnosti Intergraph dávají zákazníkům do rukou nástroje, s kterými mohou stavět a provozovat úspornější továrny a lodě, vytvářet inteligentní mapy a chránit kritickou infrastrukturu i miliony lidí na celém světě.

Společnost Intergraph podniká prostřednictvím dvou divizí: divize PP&M (Process, Power & Marine) a divize SG&I (Security, Government & Infrastructure). Divize PP&M poskytuje podnikový technický software pro design, konstrukci a provoz továren, lodí a pobřežních technických provozů. Divize SG&I poskytuje geoprostorová řešení pro obranu, bezpečnostní informační služby, krizové řízení, státní správu, dopravu, fotogrammetrii, správce inženýrských sítí a komunikační společnosti. Více informací naleznete na adrese www.intergraph.com.

 

Right Hand Column
 
© Copyright 2012 Intergraph Corporation - Printed from www.intergraph.com on 8/23/2017 1:02:43 AM