Geoprostorová řešení

Intergraph Security, Government & Infrastructure (SG&I) - SG&I divize firmy Intergraph je předním světovým dodavatelem geoprostorových řešení pro obranu, zpravodajské služby, veřejný pořádek a bezpečnost, vlády, dopravu, fotogrametrii, správce inženýrských sítí i komunikační společnosti. Zákazníci se spoléhají na naši odbornost a naše specifická řešení, když potřebují organizovat velké objemy komplexních dat do srozumitelných vizuálních prezentací. Díky našim řešením mohou zákazníci Intergraphu činit lepší a rychlejší provozní rozhodnutí důležitá pro bezpečnost a prosperitu milionů lidí po celém světě dnes a denně. Intergraph SG&I je jednou ze dvou divizí společnosti Intergraph Corporation, která je dceřinou společností společnosti Hexagon AB. Další informace ke stažení na našem divizním přehledu.

Odvětví

Podívejte se, jak Intergraph řeší specifické potřeby vašeho odvětví:
Telekomunikace Obrana a zpravodajské služby Veřejný pořádek a bezpečnost Veřejná správa Doprava Fotogrammetrie Inženýrské sítě

Služby

Intergraph nabízí rozsáhlé služby , které zákazníkům pomohou integrovat naše produkty a služby co nejefektivněji.
Vzdělávací programy Evropské projekty

Partneři

Prostřednictvím našich partnerů se portfolio produktů a služeb Intergraph dostává do celého světa.
Partneři Alianční partnerství

Zákazníci & případové studie

Od regionálních úřadů až po velké korporace, všichni zákazníci Intergraphu mají stejnou potřebu spravovat velké objemy komplexních dat co nejefektivnějším a uživatelsky přívětivým způsobem.
Zákazníci Případové studie Uživatelská komunita

Produkty

Zjistěte, které z produktů Intergraph jsou pro vás to pravé. Více informací o produktech se dočtete zde.

Školení & podpora

Ať už potřebujete zajistit školení nebo naši produktovou podporu, Intergraph je připraven vyhovět vašim požadavkům.
Školení Podpora

Join Intergraph at HxGN Live, hosted by Intergraph's parent brand, Hexagon. You'll gain insight into your industry's emerging trends and global challenges and get the scoop on how your peers use Intergraph technology to ignite creativity and inspire innovation.
Register Now

Intergraph Geospatial 2013 - The Force that Drives Smarter Decisions

Intergraph Geospatial 2013 is the first and only comprehensive solution that connects all geospatial genres, integrating photogrammetry, remote sensing, and GIS into a streamlined system. This united portfolio is the force that drives smarter decisions, equipping users to complete projects on time and on budget while maintaining the highest level of fidelity in supporting customer workflows.
Read More

 

 

 
© Copyright 2012 Intergraph Corporation - Printed from www.intergraph.com on 12/7/2016 7:59:12 PM