Podnikový technický software

PP&M
  • Process, Power & Marine (PP&M)
    Intergraph PP&M je předním světovým dodavatelem technického softwaru pro zpracovatelský, elektrárenský a loďařský průmysl.

Geoprostorová řešení

SG&I
  • Hexagon Safety & Infrastructure
    Hexagon Safety & Infrastructure je předním světovým dodavatelem geoprostorově orientovaných řešení pro potřeby vlád, bezpečnostních organizací a správců infrastruktur.

Intergraph Process, Power & Marine

Společnost Intergraph PP&M je vedoucím světovým poskytovatelem technického softwaru pro zpracovatelský, energetický a námořní průmysl.

Technická řešení společnosti Intergraph zvyšují produktivitu a urychlují projekty, protože umožňují správu projektových, konstrukčních, materiálových a technických dat, která je předpokladem tvorby, bezpečného provozování a zabezpečení i řízení životního cyklu (cPLM) velkých kapitálových zpracovatelských, energetických, námořních i zahraničních projektů.

Intergraph PP&M je dceřinnou společností výhradně vlastněné společností Hexagon AB.

Další informace

Hexagon Safety & Infrastructure

Hexagon Safety & Infrastructure umožňuje vládám a podnikům chránit, spravovat a analyzovat operace, vysoce hodnotná aktiva a infrastrukturu.

Geografický software firmy Intergraph spojuje, geograficky zařazuje a analyzuje velké objemy dat zmnoha zdrojů a vytváří, zobrazuje a rozšiřuje využitelné informace.

Intergraph Government Solutions (IGS) je nezávislou dceřinou společností pro federální a klasifikovanou obchodní činnost Hexagon Safety & Infrastructure.

Hexagon Safety & Infrastructure je dceřinnou společností výhradně vlastněné společností Hexagon AB.

Další informace

 
© Copyright 2012 Intergraph Corporation - Printed from www.intergraph.com on 8/19/2017 7:05:45 PM