Intergraph Hakkında

Powering the Future

Uzaysal bilgi yönetimi (SIM) yazılımı alanında önde gelen küresel bir tedarikçi olarak Intergraph Corporation 60’ın üzerinde ülkede bulunarak faaliyetlerin daha iyi yönetimi ve altyapının güvenliğinin sağlanması için dünyanın en büyük hükümet, askeri ve sanayi kuruluşlarına uzaysal teknolojiyi sunmaktadır. Bu kuruluşlar, kendilerine sağlanan çözümlerimiz sayesinde karmaşık çoğrafi bilgi sistemleri kurup yöneterek petrol ve gaz tesislerinden hizmet, haberleşme ve ulaşım şebekeleri ile ulusal güvenlik ve kamu yönetim sistemlerine kadar  alanlarda faaliyetlerini gerçekleştirmektedirler.

Etkileşimli grafikler ve Windows® tabanlı bilgisayar alanlarında öncü niteliği ile Intergraph, sanayi kuruluşlarının yenilikçi teknoloji ve yaklaşımları benimsemelerine liderlik yapmıştır. Otuz yılın üzerinde süredir çoğrafi bilgi sistemi yazılımları ile karmaşık mühendislik sistemlerini, karmaşık verileri ve çok çeşitli iş faaliyetlerini içerecek şekilde sistemlerin bütünleştirilmesi sağlamaktayız. Bilgi ve deneyimimizden hareketle ürün ve hizmet yelpazemiz sürekli geliştirmekte ve müşterilerimizin sürekli gelişen gereksinimlerini karşılamaktayız.

Vizyonumuz, karmaşık dünyamızı gözlem altına almak ve onun her bir köşesini bilinir hale getirmektir. Uzaysal teknolojisi aracılığı ile en karmaşık veriler açık ve anlaşılabilir bilgilere dönüştürülmekte ve müşterilerimizin daha hızlı ve akılcı faaliyet kararları alabilmeleri sağlanmaktadır.

Right Hand
 
© Copyright 2010 Intergraph Corporation - Printed from www.intergraph.com on 8/21/2017 1:20:22 AM