Vizyon, Misyon, Değerler

Vizyon ve Misyon

Intergraph’ın vizyonu kuruluşların dünyayı daha açık şekilde görmesine yardım etmektir.

Intergraph’ın misyonu, Üstün yazılım ve hizmetlerimizle, müşterilerimizin büyük miktarda kompleks veriyi anlaşılabilir görsel sunumlara dönüştürmelerini sağlayıp dünya genelindeki hükümet ve işletmeleri daha iyi, hızlı operasyonal kararlar verebilmeleri için güçlendirmektir.

Intergraph teknolojisi müşterilerimizin dünyayı daha güvenli ve müreffeh yapmalarını sağlar. Akıllı haritaların yaratımını, kıymetli varlık ve altyapıları yönetimini, fabrika ve gemiler daha iyi üretimi ve yönetimi  ile ihtiyaç duyanlara acil durum hizmetlerini dağıtılmasını sağlarız. Müşterilerimizin başarılarını sağlama amaçlı tam bir bağlılık sunarak, derin sektörel uzmanlığımız ve teknik keşiflerimizin tarihi geleneği ile müşterilerimizin saygı ve güvenini kazanmaya çalışırız.

Değerler

 

We are profit driven.

We value performance over procedure, setting measurable goals and working collaboratively to achieve the results we seek.

We are professional.

We are honest professionals who understand the importance of knowing our business, exceeding expectations, and avoiding politics along the way.

We are customer focused.

We know our customers' success is paramount to our own and is based on our ability to talk openly and set clear targets to meet their needs.

We are innovative.

We understand the importance of innovation in meeting the ever-changing needs of our customers, and that opportunities must be nurtured and developed quickly.

We are entrepreneurial.

We are not afraid to try new things and leverage our decentralized structure to make speedy decisions, take calculated risks, and find new opportunities.

We are engaged.

Our spirited energy and engagement is evident in our commitment to our work, passion for what we do, and the speed by which we achieve it.

 

Right Hand
 
© Copyright 2010 Intergraph Corporation - Printed from www.intergraph.com on 8/19/2017 5:18:45 PM