Seattle Limanı, Seattle-Tacoma Uluslararası Havalimanı (Sea-Tac) Vaka Tespiti, Değerlendirme & Müdahale için Intergraph Güvenlik Çözümlerini Seçti

Entegre edilmiş kamu güvenliği ve güvenlik çözümleri takımı kurumsal boyutta güvenliği, vaka önlemeyi ve müdahale çabalarını kolaylaştırmaktadır.

HUNTSVILLE, Ala., 26 Eylül, 2007– yaklaşık olarak her yıl 30 milyon yolcuya hizmet vermekte olan Seattle Limanı, Seattle-Tacoma Uluslararası havalimanı (Sea-Tac), yolcu değerini ve personel güvenliğini arttırmak için Memurlara ve ilk müdahalecilere vaka değerlendirme, tespit ve müdahale için ileri araçlar sağlayacak olan bir kamu güvenliği ve güvenlik sistemi güncellemesinin bir parçası olarak Intergraph’ın entegre edilmiş güvenlik çözümlerini yerleştirecek.

Sistem, Seattle limanı polis, itfaiye ve ambulans personeli için temel bir araç olacaktır ve ayrıca sistem Seattle Limanı deniz limanının güvenlik ve kamu güvenliğinden sorumlu polis güçleri tarafından da kullanılacaktır. Teknolojiler, Etkin ve verimli çoklu-kurum müdahalesini kolaylaştırmak için kullanılacak ve Seattle-Tacoma bölgesi içinde birlikte çalışabilirliği ilerletme kabiliyetine sahip olacaktır.

Çözümler takımı, Devriye alanı olarak yaklaşık olarak 28 millik sahil kesimi, ve büyük bir ticari balıkçılık filosu ile kişisel teknelere ev sahipliği yapan beş adet marina içeren ve her yıl 200’den fazla seyahat gemisine güvenlik sağlamak için çalışan Seattle Limanı Polis Departmanına sorumluluk alanı haberdarlığı sağlayarak denizcilik güvenliğini arttıracaktır.

Gelişmiş sistem muazzam miktarlarda veriyi toplayacak, yönetecek ve analiz edip, genel bir operasyonel resmi içinde birleştirerek Liman Polisi ve güvenlik personeline suçlamaya olanak veren istihbarat sağlayacaktır. Entegre edilmiş güvenlik çözümleri takımı Erişim kontrolü, yangın alarmları ve CCTV ile çekirdek bir acil durum müdahalesi sevk etme ortamı sağlayacaktır.

Seattle Limanı Polis Departmanı Şefi Ken Irwin ”Organizasyonumuz her yıl Sea-Tac’dan geçen milyonlarca yolcunun güvenlik ve emniyetinden sorumludur. Intergraph’ın çözümleri, tehlikeleri/olayları önleme, tespit etme ve müdahale etmek için entegre edilmiş bir yaklaşım sağlayarak Seattle Limanını günümüzün emniyet ihtiyaçlarını ve yarının potansiyel sorunlarını karşılayabilecektir.” demektedir.

İntergraph Yöneticisi ve İcra Kurulu Başkanı Reid French , “Intergraph çoklu kurum müdahalesi ve bölgesel işbirliğine imkan veren entegre edilmiş kamu güvenliği ve emniyet yazılımlarının lider sağlayıcıdır. Chicago O’Hare Uluslararası Havalimanı, Chicago Midway Havalimanı, ve San Francisco Uluslararası Havalimanını içeren Ulusal boyutta en büyük ve en yoğun havalimalarının bazılarının güvenilir ortağı olmaktan gurur duymaktayız. Kendini ispat etmiş Entegre edilmiş güvenlik takımımız yoğun uluslararası havalimanları gibi ulusal önemliliği olan kritik altyapının korunmasında kurumsal boyutta emniyet sağlamaktadır. Seattle Limanı ile ortaklığımız Intergraph’ın ulaştırma organizasyonlarına acil vaka önleme ve müdahalesi çabalarında yardım katılımını yeniden doğrulamaktadır.“ Demektedir.

###

Intergraph Hakkında

Intergraph şirketi çoğrafi bilgi yönetimi (SIM) yazılımı alanında küresel boyutta lider bir sağlayıcıdır. 60’dan fazla ülkedeki güvenlik organizasyonları, firmalar ve devletler daha iyi ve hızlı operasyonel kararlar için şirketin çoğrafi teknolojisine ve hizmetlerine güvenmektedir. Intergraph’ın müşterileri muazzam miktarlardaki karışık veriyi anlaşılabilir görsel sunumlara düzenlemekte, Akıllı haritalar yaratmakta, varlıkları yönetmekte, daha iyi tesisler ve gemiler inşaa etmekte ve işletmekte, ve kritik altyapıları ve dünya çapında milyonlarca insanı korumaktadır. Daha fazla bilgi için www.intergraph.com ziyaret ediniz.

© 2007 Intergraph Ananim Şirketi. Tüm hakları saklıdır. Intergraph ve Intergraph logosu Birleşik Devletler ve diğer ülkelerde Intergraph’ın ve bağlı ortaklıklarının tescil edilmiş ticari markalarıdır. Diğer markalar ve ürün isimleri şahsi sahiplerinin tescil edilmiş markalarıdır.

Kontak

Renee Wagner
Müdür, Kurumsal İletişim
+1.404.751.2554
renee.wagner@intergraph.com

 
© Copyright 2012 Intergraph Corporation - Printed from www.intergraph.com on 8/19/2017 7:09:44 PM