ARC DanışmanlıkGrubunun araştırması müşterilerin SmartPlant® Enterprise mühendislik, 3D tasarım ve tesis hayat döngüsü yönetimi yazılımından elde ettikleri değeri ortaya çıkardı

HUNTSVILLE, Ala., Şbt. 17, 2009 – Intergraph®, ARC Danışmanlık Grubu tarafından hazırlanıp yakın zamanda yayınlanan PET Dünya Pazarı Analizi ve 2013’e kadar Tahminlere Bakış raporunda  mühendislik tasarımı 3D yazılımı ve Proses Mühendisliği Araçları (PET) pazarında genelde dünya çapında lider bir numara olarak değerlendirildi.

Rapor proses tesislerinin tasarımı, inşaatı, işletmesi ve bakımı için kullanılan iş akışı uygulamaları ve veri yönetimi mühendislik yazılımları için dünya PET pazarı hakkında detaylı analizler sunmaktadır. PET çalışması bir tesisin hayat döngüsü boyunca kullanılan mühendislik verilerini yaratmayı ve kulanmayı  içeren mühendislik faaliyetlerini yönetmenin  büyük çoğunluğunu kapsamakta gerekli araçları ve uygulamaları içermektedir.

Genel sınıflandırmada PET lideri olarak Intergraph, 3D mühendislik tasarımı gübü fonksiyonalitelerde olduğu gibi küresel bölgeler ve proses endüstrisinde ilk sırayı almıştır.

ARC Danışmanlık Grubu Kıdemli Analisti ve PET çalışması yazarı Tom Fiske, Ph.D.,”Intergraph kullanıcılara çekici değer teklifleri sağlayan geniş ve kapsamlı bir ürünler portföyü sunmaktadır. Ayrıca, Intergraph’ın entegre hayat döngüsü çözümü mülün tüm aşamaları boyunca kaldıraç etkisi bulunan bilgiyi korumakta ve yeniden kullanılmasına imkan vermektedir. ”demekte.

Intergraph Proses, Enerji &  Denizcilik başkanı Gerhard Sallinger “ARC’nin küresel PET pazarı çalışması sonuçları müşterilerimizin niçin Smartplant Enterprise ürününü 3D tasarım ve diğer mühendislik disiplinlerinde hızlı şekilde benimsediklerini göstermektedir. Müşterilerimiz, zorlu ekonomik zamanlarda oldukça önemli olan keskin rekabeti kazandıran yatırımlarında hızlı geri dönüşler, artan üretkenlik ve  kısaltılmış proje takvimleriyle sonuçlanan modern operasyonlar elde etmektedir.” demekte.

Intergraph’ın Smartplant Enterprise ürünüpProjenin çok erken aşamalarından hizmetten çıkarmaya kadar tesis işletme ve bakımında gerekli kritik proje bilgisini ve iş proseslerini geliştirip otomatize eden bilgiyi güçlendiren gelecek nesil, sınıfının en iyisi tesis otomasyonu çözümleri içeren güçlü bir porfölyo sunmaktadır. Projelerin çoğunda Smartplant Enterprise tesis mühendisliği verimliliğini yüzde otuza kadar geliştirmektedir.

ARC Danışmanlık Grubu son yirmi yılda endüstriyel otomasyon pazarı için detaylı ve doğru pazar bilgisini sağlamakta lider kuruluş haline gelmiştir. ARC danışmanları teknolojiye ve endistri faaliyetlerini günlük olarak takip etmekte ve müşterilerinin anlamlı stratejiler formulize etmeleri için sağlam bir altyapı sunan pazar araştırmasını gerçekleştirmekte beş adımlı bir yaklaşım kullanmaktadır. Bu yaklaşım kendini ispat etmiş ve özellikle endüstriyel otomasyon pazarı için küresel pazar araştırmaları gerçekleştirmek için tasarlanmıştır.

# # #

ARC Danışmanlık Grubu Hakkında

ARC Danışmanlık Grubu 1986 yılında kurulmuş İmalat ve Tedarik Zinciri Çözümlerinde Fikir Lideri olmak için büyümüştür. En karmaşık iş konularında dahi, analistlerimiz en iyi cevabı bulmakta size yardımcı olmak için uzman endüstri bilgisine ve ilk el deneyime sahiptir. Kurumumuz varlıklar üzerinde dönüşleri, operasyonel performansı, toplam satın alma maliyetini, proje zamanı fayda ve hissedar değerini arttırma gibi basit ama kritk hedeflere odaklanmıştır.

Intergraph Hakkında

Intergraph müşterilerinin mühendislik ve çoğrafi alandaki karmaşık verilerini görsel hale getirme imkanını sağlayan yazılımların küresel lider sağlayıcısıdır. 60’dan fazla ülkede şirketler ve kamu kurumları yüksek miktarda veriyi anlaşılabilir görsel sununmlara ve kullanılabilir bilgiye dönüştürmek için Intergraph’ın endüstriye özel yazılımlarını kullanmaktadır. Intergraph’ın yazılım ve hizmetleri müşterilerinin daha verimli tesisler ve gemiler inşa etmesine ve yönetmesine, akıllı haritalar yaratmasına ve dünya çapında vatandaşlarını ile kritik altyapılarını korumalarına imkan vermektedir.

Intergraph Proses, Enerji & Denizcilik (PP&M) ve Güvenlik, Kamu Hizmetleri & Altyapı (SG&I) olmak üzere iki bölüm üzerinden faaliyet göstermektedir. Intergraph PP&M bölümü tesislerin, gemilerin ve açık deniz tesislerinin tasarımında, inşaasında ve işletilmesinde kullanılan kurumsal mühendislik yazılımları sağlamaktadır. Intergraph SG&I bölümü savunma ve istihabarat, kamu güvenliği, kamu kurumları, ulaşım, fotogrametri, kamu hizmetleri ve iletişim endüstrisine yönelik çoğrafi olarak güçlendirilmiş çözümler sağlamaktadır. Daha fazla bilgi için www.intergraph.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

David Joffrion
Müdür, Kurumsal İletişim
+1.256.730.2315
david.joffrion@intergraph.com

© 2009 Intergraph Corp. Tüm hakları saklıdır. Intergraph ve Intergraph logosu Intergraph Corp. Ve bağlı şirketlerine ait Amerika Birleşik Devletleri ve diğer ülkelerde tescil edilmiş ticari markalardır. Diğer marka ve ürün isimleri sahiplerine tescil edilmiş markalardır.

 
© Copyright 2012 Intergraph Corporation - Printed from www.intergraph.com on 8/20/2017 4:38:02 AM