SmartMarine™ Enterprise

Denizdeki etkinliğinizi artırın

Bağlı Bilgiler

Bizimle İrtibata Geçin

Yazılım ve/veya hizmetlerimizi satın almak veya bilgi edinmek için, lütfen bizimle irtibata geçin.

 

Safety in the Engineering Enterprise


Watch a multimedia presentation and participate in a Webinar. Learn More.

 

Features

Improve the complete offshore project life cycle with SmartMarine Enterprise. Learn more.


Intergraph, daha da otomatikleştirilen üretim faaliyetlerinin yanı sıra, azaltılan inşaat süreleri ve çalışma saatleri sayesinde, deniz işleri yüklenicileri ve mal sahiplerine maliyetleri düşüren ve verimliliği artıran çözümler sunmaktadır. Denizcilikle ilgili işlerin yüklenicileri ve sahipleri, çizelge ve genel yaşam döngüsü maliyet kontrolündeki iyileştirmelerden yararlanabilmektedirler. Daha iyi karar destek kapasiteleriyle, küresel tasarım, üretim ve yaşam döngüsü optimizasyonunu kolaylaştırabilmekte; böylece tesislerini daha rekabetçi bir hale getirebilmektedirler.

Download SmartMarine Enterprise Brochure

Download Samsung Heavy Industries Case Study

Aşağıdakilerle ilgili çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin:

Deniz Tesisi Tasarım ve Kurulumu

Eş zamanlı mühendislik, yaşam döngüsü maliyet optimizasyonu ve eski sistemlerle basit, çift yönlü entegrasyona imkan sağlamaktadır. Intergraph'ın gelecek nesil çözümleri, denizcilik işinin ömrü boyunca daha etkili tasarım sunmakta ve verimliliği artırmaktadır. Yerleşim, kural odaklı mühendislik iş paylaşım ortamı, boru destek modellemesi ve kablo yönlendirme için entegre araçlarımız, son teknoloji ürünü tasarıma, düşük maliyetlere ve dünya standartlarında denizcilik işlerinin hızlı ve etkili üretimine imkan vermektedir.

Malzeme Planlama ve Tedariki

Tüm proje uygulama ömrünü, mühendislikten tedarik ve izlemeye, son olarak inşaata kadar yaymaktadır. Deniz tesisi tasarımcıları ve sahipleri, daha az işgücünden ve malzeme maliyetlerinden yararlanabilmektedirler. Bizim çözümlerimiz, malzeme planlama ve tedarikini, gövde ve donanım da dahil olmak üzere, parça imalatı ve montajına kadar yaymaktadır. Fazla veya eksik malzeme nedeniyle ortaya çıkan maliyetlerin engellenmesine yardımcı oluyoruz. Büyüklüğü ne olursa olsun, tesisler kendi iş akış ve iş yükü şartlarını karşılayan kesin çözüme ulaşabiliyorlar.

Bilgi Yönetimi

Yaşam döngüsü boyunca mühendislik bilgilerinin oluşturulması, saklanması ve yönetilmesiyle ilgili yeni, elektronik bir yaklaşım getirmektedir. Intergraph, deniz tesisi yüklenicileri ve sahiplerine, maliyetleri düşürecek ve verimliliği artıracak çözümler sunmaktadır.

 

Right Hand
 
© Copyright 2012 Intergraph Corporation - Printed from www.intergraph.com on 8/17/2017 6:01:19 PM