SmartPlant® Enterprise

Bağlı Bilgiler

Bizimle İrtibata Geçin

Yazılım ve/veya hizmetlerimizi satın almak veya bilgi edinmek için, lütfen bizimle irtibata geçin.

 

Related Information

Explore the future of engineering productivity!

See how Nynas and Sinopec Engineering benefit with SmartPlant Enterprise.

 

Safety in the Engineering Enterprise


Watch a multimedia presentation and participate in a Webinar. Learn More.

 

SmartPlant Foundation Spotlight

Read case studies featuring IBERDROLA, Fabricom Suez, Neste Oil, PBMR, SNC-Lavalin Nuclear, PTTEP, SCG Chemical Group, Murray & Roberts, Grenland Group, Linde Engineering, Samsung Heavy Industries, and WorleyParsons. Download now.

 

Read the New Insight Magazine

InSight

Focus on the oil and gas industry features Samsung Heavy Industries, SATORP Jubail Refinery, and more. Plus, GlaxoSmithKline success story is profiled. Read magazine.


Spain's IBERDROLA Benefits from Intergraph SmartPlant Enterprise

Discover how IBERDROLA Engineering and Construction reduces design times with Intergraph's SmartPlant Enterprise software.

Read the case study.


Enterprise Solutions

Tesis tasarımı ve faaliyetleri için uzun vadeli stratejik mühendislik fırsatları, işletme seviyesinde ele alınmalıdır. Intergraph, aşağıda belirtilen tesis otomasyon yazılım bileşenlerini içeren SmartPlant Enterprise yoluyla düşük riskli, modüler bir uygulama yöntemi geliştirmiştir:

Download SmartPlant Enterprise Brochure

SmartPlant Enterprise, gelecek nesil tesis yazılımını içeren, kapsamlı bir ürün paketidir. Proje yönetimi, devri ve tesis etkinliğini geliştirmek için, IT’nin artan değerini sunmaktadır.  Insight Magazine‘in son sayısını internetten okuyarak, SmartPlant Enterprise çözümünü oluşturan ürünleri ve müşterilerimizin kendi tesis etkinliklerini, verimliliklerini ve karlılıklarını artırmak için bu ürünleri nasıl kullandığını öğrenebilirsiniz.

Ölçeklenebilirlik

Intergraph'ın SmartPlant Enterprise çözümü, bağımsız veya esnek, entegre bir işletme çözümü olarak kurulabilen, sınıfının en iyisi konumdaki tesis otomasyon uygulamalarının güçlü bir portföyünü sunmakta; böylece şirketin genellikle silo merkezli iletişim ve uygulama nedeniyle sınırlanmış, kullanılmayan değerlerini başarıyla ortaya çıkarmaktadır. Bu tesis tasarım yazılımının modüler mimarisi, ölçeklenebilirlik sağlamakta; bu bağlamda müşteriler, riski azaltırken yatırımlarından önemli miktarda geri dönüş sağlamak için özel iş ihtiyaçlarıyla uyumlu, küçük ve geç büyüme başlatabilmektedirler.

İş Akışı Kapsamında Entegrasyon

SmartPlant Enterprise, çok erken proje aşamalarından tesis faaliyetlerine ve sürdürülmesine, en sonunda faaliyetin sonlandırılmasına kadar, iş proseslerini iyileştirmek ve otomatikleştirmek amacıyla, başarı için kritik öneme sahip proje bilgilerini ve deneyimlerini artırır.  Bu önemli “acı noktasıyla” ilgilenerek, SmartPlant Enterprise sektörün birçok saklı faydadan yararlanmasına yardımcı olur; örneğin tesis mühendislik verimliliğini yüzde 30 oranında artırır. Günümüz teknolojisiyle açıklık, kritik önem taşır.

Bu amaca ulaşmak için Intergraph, diğer işletme ürünleri ve çözümleriyle kolaylıkla entegre edilebilen Birlik Programını sunmaktadır. Üçüncü taraf geliştiriciler, destek ve eğitim hizmetlerinin yanı sıra, şema ve geliştirme lisanslarına erişebilmektedirler.

SmartPlant Enterprise Bileşenleri

SmartPlant Enterprise, artan disiplin entegrasyonuna imkan vermektedir. Müşteriler, gelecekte diğer ürünleri kendi tesis tasarımlarına entegre edebileceklerini bilerek, SmartPlant Enterprise’daki güçlü ürünlerden herhangi birini seçebilmektedirler. 

Çözüm için sürekli olarak ürün destekli entegrasyonlar geliştirilmektedir. Entegrasyonlar, artırılmış verimlilik ve tesis optimizasyonu için önemli fırsatlar sunmakta ve Intergraph’ın araştırma ve geliştirme çalışmaları kapsamında düzenli olarak zenginleştirilmektedir.

Ürün veya çözümlerimizin satışıyla ilgili daha fazla bilgi için, lütfen satış teklif formumuzu doldurunuz. Ayrıca, üç ayda bir yayınlanan e-posta bültenimiz Intergraph e-Connection‘a abone olarak, şirket ve sektör haberleri ve etkinlikleri, son teknoloji ürünleri, duyurular ve çok daha fazlasına ulaşabilirsiniz.

Right Hand
 
© Copyright 2012 Intergraph Corporation - Printed from www.intergraph.com on 8/22/2017 12:16:31 AM