Kamu Güvenliği

Daha güvenli bir dünya yaratın


Intergraph kamu güvenliği çözümleri, halkı, altyapıyı ve kaynakları korumak için hızlı ve doğru kararlar almanıza imkan vererek acil durumlara müdahale gücünü vermektedir. güvenilir entegre edilmiş vaka yönetimi kabiliyetlerimiz yüksek miktarlardaki veriyi bilgiye dönüştür, birden fazla kamu güvenliği kurumunun ortak operasyonel resmi paylaşmasını, daha iyi ve hızlı kararlar alınmasını sağlar ve bilgiyi en çok ihtiyaç duyulan yerlere dağıtır.

  • Bilgisayar Destekli Sevk Etme  Intergraph’ın Bilgisayar Destekli Sevk Etme (CAD) sistemi çağrı merkezi ve iletişim merkezi operatörlerine çağrıları konumlamak, vakaları yaratmak ve güncellemek ile kurumun kritik kaynaklarını önemli veri ile gerçek zamanlı etkileşimi sağlayarak yönetmek için araçlar sunmaktadır. tarihi ve yerel aramaların birleştirilmesi ile operatörler önemli kararlar alırken doğru bilgiye sahip olduklarına emin olmaktadır.
  • İş Zekası  Kamu Güvenliği kurumları bilgisayar destekli sevk etme ve kayıt yönetim sismleri gibi kamu güvenliği uygulamaları içinde yüksek miktarda değerli veri üretmektedir. Örneğin CAD sisteminiz zamanı, yeri ve birim müdahalesi gibi zaruri acil durum çağrısı bilgilerini kaydetmektedir. RMS sisteminiz kazaları, tutuklama raporlarını, celpleri, emirleri, bilinen suçluları, çete faaliyetleri ve daha fazlasını kaydetmektedir. Kamu Güvenliği için Intergraph kurumsal-sınıf İş Zekası, saklandığı veritabanı yapısı hakkında bilgi sahibi olmanıza gerek kalmadan endüstri standardı koşullarda veriyi interaktif şekilde keşfetmenizi sağlayarak verinize değer katmaktadır. Intergraph uygulamalarından kalite raporları alarak, bilgiyi görsel hale getirip keşfedebilir ve sezgisel gösterge panellerini kullanarak gerçek zamanlı olarak performans izlemeyi gerçekleştirebilirsiniz. ayrıca bilgi erişimini ve dağıtımınıgüvenli portaller üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. bu fonksiyonlar, ilişkilerin ve trendlerin araştırılmasında ve ortaya çıkarılmasında kullanışlı; sorgu kabiliyetleri, raporlama ve analizleri geliştiren; ve operasyonel mükkemelliği başarmanızda yardımcıdır. araçlarımız karmaşık veritabanı yapınız içinde gizlenen veriyi ortaya çıkarmakta, iş proseslerinize entegre etmekte ve organizasyonel müdahalenizi geliştirmektedir.
  • Kanun Gücü Kayıtları Yönetimi   Bir çok polis departmanı için kaza ve tutuklama raporları, celbler, yeminli ifadeler, celp kağıtları, ve benzeri kanun gücü bilgilerinin akışını günlük olarak takip etmek ve yönetmek bunaltıcı bir görev olabilmektedir. Intergraph'ın Kamu Güvenliği Kanun Gücü Kayıt YÖnetimi çözümü insanları, mülkleri, yerleri ve ilgili kayıtları tek bir merkezi veritabanı üzerinde birbirine bağlayarak kanun gücü birimlerinin verimliliğini ve etkililiğini çarpıcı şekilde arttırmaktadır. bu sistemler kamu güvenliği personeline kanun gücü kayıtlarını güvenlikli ve güvenilir bir ortamda yaratmak, sorgulamak ve yönetmek ile Ulusal Vaka Tabanlı Raporlama Sistemleri (NIBRS) ve Standard Suç Raporlama (UCR) sistemlerine dağıtımında yardımcı olmaktadır. ayrıca, nezarethane yönetimi uygulaması tutuklu faaliyetleri için giriş kaydından salıvermeye kadar gerekli işlem ve dökümantasyonun otomasyonunu sağlayarak yönetim için çeşitli fonksiyonlar sağlamaktadır.
 
© Copyright 2012 Intergraph Corporation - Printed from www.intergraph.com on 8/16/2017 6:29:13 PM