Müşteri Başarıları

Yerel yönetimlerden devasa şirketlere, Intergraphın müşterileri yüksek miktarlı karmaşık veriyi en verimli şekilde, kullanıcı dostu yöntemle yönetme ihtiyacı duymaktadır. Intergraph çözümlerinin dünya çapında 100’den fazla ülkede bulunan firmalarda ve yönetimlerde nasıl gerçek bir fark yarattığını görebilmenize yardımcı olmak amacıyla, kurumların başarı hikayelerini sizin için derledik.

Büyük olayları başarabilmeleri için müşterilerimiz ile beraber bir araya gelip nasıl takım oluşturduğumuzu örnek olması için aşağıdaki müşteri logolarının üstüne tıklayınız. Ilave müşteri hikayeleri okumak için buraya tıklayınız.

 

aaaf-Toronto Police Service, Canada AAMHatch, Australia astrid, Brussels Charlotte-Mecklenburg Police Department, United States Defense Intelligence Agency-MSIC, United States ETSA Utilities, Australia Kansas Department of Transportation, United States Kelag, Austria Louisville Metro, United States Mason Land Surveys, United Kingdom National Geospatial-Intelligence Agency (NGA), United States New York Metropolitan Transit Authority (MTA), United States Niagara Falls Hydro, Canada U.S. Air Force, United States U.S. Navy, United States

Right Hand
 
© Copyright 2012 Intergraph Corporation - Printed from www.intergraph.com on 12/2/2016 6:08:52 PM