SG&I Çözümleri

Intergraph Güvenlik, Hükümet ve Altyapı (SG&I),Savunma, istihbarat, kamu güvenliği, hükümet, ulaştırma, fotogrametri, kamu hizmetleri ve haberleşme endüstrilerine çoğrafya ile güçlendirilmiş çözümler sağlayan  lider, küresel bir tedarikçidir. Müşterilerimiz Intergraph çözümlerine yüksek miktarda kompleks veriyi anlaşılabilir görsel sunumlara dönüştürme alanında güvenmektedir. Yazılımlarımızla Intergraph müşterileri dünya çapında hergün milyonlarca insana hizmet için güvenliği koruyarak daha iyi ve daha hızlı operasyonel kararlar alma imkanına sahip olmaktadır. Intergraph çatısı altında faaliyet gösteren iki bölümünden biri olan SG&I bölümü, yüzde yüz Hexagon AB.`nin bir kardeş şirketidir.

Endüstriler

Intergraphın sektörünüze özel ihtiyaçlara nasıl cevap verdiğini öğrenin :

Savunma & İstihbarat  Kamu Güvenliği Hükümet
Ulaştırma  Fotogrametri Kamu Hizmetleri Haberleşme

Müşteriler & İşbirlikleri

Yerel hükümetlerden dev şirketlere, Intergraphın müşterileri ve işbirlikçileri  yüksek miktarlarda karmaşık verinin en verimli ve kullanıcı dostu yolla yönetilmesi ihtiyacını paylaşmaktadır.

Müşteriler & İşbirlikleri  Müşteri Hükayeleri  İşbirlikleri

Eğitim & Destek

Eğitim kursları ile ilgili veya ürün hakkında desteğe ihtiyaç duymanız durumunda, Intergraph ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılamak için donanmıştır.

Eğitim Destek 

Hizmetler

Intergraph ürün ve hizmetlerimizi en üretken şekilde entegre etmelerinde müşterilerimize yardımcı olmak için kapsamlı hizmetler sunmaktadır.

A.B.D. Federal Hükümet Anlaşmaları  Eğitim Programları

Interop Webinar

Birlikte Çalışabilirlik Webinarımızı İzleyin ve Dökümanları Bilgisayarınıza İndirin

Webinarımızı İzleyin, “Gelişen Standardlar Üzerinden Operasyonel Birlikte Çalışabilirliği Başarın,” ve önemli kaynakları bilgisayarınıza yükleyin. Daha Fazla Bilgi Edinin!

Learn About Our Mobile Dispatch and Field Reporting Applications

Mobil Sevk Etme ve Saha Raporlama Uygulamalarımız Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

Our Mobil Sevk Etme ve Saha Raporlama ürünümüz sahadaki memurlara uzak noktalardan acil durum müdahalesine erişme ve raporlama imkanları vermektedir. Daha Fazla Bilgi Edinin!

 
© Copyright 2012 Intergraph Corporation - Printed from www.intergraph.com on 12/7/2016 10:12:02 AM