Enterprise Engineering Software

PP&M
  • Process, Power
    & Marine (PP&M)

    Intergraph PP&M, Proses, Enerji ve Denizcilik sektörleri için dünyanin lider mühendislik yazilimi saglayicisidir.

Geospatially Powered Solutions

SG&I
  • Güvenlik, Kamu
    & Altyapı (SG&I)

    Intergraph SG&I Güvenlik, Kamu ve Altyapı pazarlarına çoğrafyayla güçlendirilmiş çözümler sağlayan lider bir küresel tedarikçidir. .

Process, Power & Marine (PP&M)

Intergraph PP&M, 20 yılı aşkın bir süredir işleme, enerji ve denizcilik sektörlerinde teknoloji liderliği yapmaktadır. Fabrikalar, gemiler ve açık deniz tesislerinin tasarımı, inşası ve işletmesi için dünyanın lider işletme mühendislik yazılımı sağlayıcısı olarak biliniyoruz.

Dünya çapında 100’den fazla ülkedeki mühendislik, tedarik ve inşaat firmaları ve firma sahipleri/işletmecileri, faaliyetlerini daha güvenli ve sorunsuz gerçekleştirmek ve verimliliği artırmak için bizim yazılımımıza güveniyor. Sektörün pazar lideri olarak Intergraph'ın amacı, müşteri başarısının tüm dünyada tanınmasıdır. Üstün yazılımımız sayesinde, mühendisliğin geleceğini bugünden kullanıma sunuyoruz.

Güvenlik, Kamu & Altyapı (SG&I)

Intergraph SG&I yaklaşık 40 yıldır Güvenlik, Kamu ve Altyapı endüstrilerine çoğrafyayla güçlendirilmiş çözümleri sağlayan lider bir küresel tedarikçisi olarak hizmet vermektedir. 100’den fazla ülkede bulunan müşterilerimiz Intergraphın alanındaki derin uzmanlığına ve endüstriye-özel çözümlerine güvenerek kritik varlıklarını yönetmekte, vakaları önlemekte ve müdahale etmekte, ve mobil kaynaklarını desteklemektedir.

Çözümlerimiz, savunma ve istihbarat, kamu güvenliği, hükümet, ulaşım, fotogrametri, kamu hizmetleri ve haberleşme kurumlarına yüksek miktarlardaki karmaşık veriyi anlaşılabilir görsel sunumlar halinde organize etme imkanını vererek, dünya çapında her gün milyonlarca insanın her birinin yaşamsal güvenliği, refahı ve mutluluğu için kurumların daha iyi ve daha hızlı operasyonel kararlar almasını sağlamaktadır.

 
© Copyright 2012 Intergraph Corporation - Printed from www.intergraph.com on 8/23/2017 8:48:15 AM